Szkoła Podstawowa Nr 35 przy Zespole Szkół Specjalnych Nr. 2, Ruda Śląska, Poľsko

Szkola Podstawowa No. 35 is an institution for children with special educational needs - mental disabilities, speech disorders, hearing impairments, visual impairments or at risk of social exclusion. Furthermore, socioeconomic deprivation is a feature of the background of our pupils' families.

We look forward to playing a full part in this project, to share methods with colleagues in the partner schools of overcoming material, educational deprivation and cognitive impairment and to promote lifelong skills both hands on and organizational amongst our pupils by working alongside their peers from other countries.

xxxxxxxxxxx

Základná škola č. 35 podporujúca osobitné skupiny detí  č. 2, Ruda Sliezska, Poľsko

Základná škola č. 35 je zariadenie pre deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami - mentálne postihnutie, porucha reči, sluchové postihnutie, zrakové postihnutie alebo pre deti v ohrození sociálneho vylúčenia. Navyše, sociálna núdza je problémom rodín našich študentov.

Tešíme sa, že môžeme zohrávať plnú rolu v tomto projekte. Podeliť sa o metódy s kolegami z partnerských škôl, motivovať k učeniu a vzdelávaniu deti v núdzi a s kognitívnymi poruchami, podporovať životné a organizačné schopnosti medzi našimi žiakmi tým, že pracujú spolu so svojimi rovesníkmi z iných krajín.

Preložila: Laura Hollá, 9. B