INFORMÁCIE pre účastníkov cestujúcich do TURECKA

OZNAM:

ĎAKUJEME VŠETKÝM ŽIAKOM A UČITEĹOM, ÚĆASTNÍKOM PROJEKTOVÉHO STRETNUTIA V TURECKU ZA VZORNÚ REPREZENTÁCIU NAŠEJ ŠKOLY, PRíJEMNÚ ATMOSFÉRU I VYSTUPOVANIE. ODMENOU IM NIE JE LEN VEĽA ZÁŽITKOV, ALE AJ MNOŽSTVO NOVÝCH PRIATEĽOV, KTORÝCH SI SVOJIM SPRÁVANÍM ZÍSKALI. :-)

----------------------------------------------------

OZNAM:  Pred cestou do Turecka musia všetci cestujúci žiaci priniesť do školy do 28. 3. 2014 notársky overenú plnú moc!

Obdržali sme už informácie o programe projektového stretnutia v Turecku.

BUDEME SI MUSIEŤ uhradiť z vlastných peňazí minimálne jeden celodenný výlet (návšteva múzeí, historickej časti hlavného mesta ANKARA) vo výške 35 €.

Vreckové na turecké líry nám stačí zameniť po príchode do tureckého mesta Polatli (v pondelok 31. marca 2014)!

XXXXXXXXXX

Všetkých 10 účastníkov projektového stretnutia má už zabezpečenú dopravu (aj ubytovanie) do tureckého mesta POLATLI.

Ubytovaní budeme v "učiteľskom dome", kde bude pohodlné a čisté ubytovanie pre všetkých aj s raňajkami.

DOPRAVA:

1.) Spoločná doprava, ODCHOD v nedeľu 30. marca 2014 o 7,50h z Kanianky do Bratislavy, AS Mlynské Nivy.

2.) Prestup. Pokračujeme ďalej autobusom z Bratislavy o 11,00h na letisko pri Viedni.

3.) Odlet o 14,25h do Istanbulu. Prestup. Pokračovanie letu do Ankary s príletom o 19,05h.

4.) Odchod autobusom z letiska v Ankare do mesta Polatli.

Poznámka: Predajca leteniek Student Agency nám doporučuje byť na letisku min. 2,5 h pred odletom lietadla!

Doprava z KANIANKY do Bratislavy a späť bude zabezpečená súkromným dopravcom, p. Vaňom. Doplatok za dopravu na jedného účastníka bude  20,00 € (ZÁLOHA).

-------------

Návrat domov po prílete z Turecka bude v sobotu 5. apríla 2014 z letiska Viedeň - Schwechat autobusom do Bratislavy. Potom zabezpečenou dopravou do Kanianky. Najneskorší príchod autobusom do Kanianky sa predpokladá v sobotu 5. apríla 2014 o 23,40h.

UPOZORNENIEKaždý účastník musí mať so sebou okrem platného cestovného pasu povinne aj  EURÓPSKY PREUKAZ ZDRAVOTNÉHO POISTENIA! Ak ho nemá, musí si ho vybaviť u svojej zdravotnej poisťovni.

xxxxxxxxxxxx

Prezentácia určená pre rodičov a žiakov - účastníkov projektového stretnutia: PROJEKT_STRETNUTIE_TURECKO1.ppt

aktualizované, 26. 3. 2014!

xxxxxxxxxxxx

Každý účastník musí po návrate z projektového stretnutia napísať správu o mobilite. Môže ju napísať ručne alebo na počítači. Formulár Správy z mobility si môžete stiahnuť tu: spravaTURECKO.doc

----------------

Každý účastník dostane informácie a program projektového stretnutia. Informácie pre účastníkov projektového stretnutia, viď: infoTURECKO_(7).doc   aktualizované, 26. 3. 2014!

Informovaný súhlas: INF_suhlas_TUR.doc