Mgr. Eduard Čibik

Známkovanie predmetu FYZIKA počas dištančného vzdelávania

Kritéria hodnotenia predmetu FYZIKA na ZŠ Kanianka v druhom polroku školského roka 2019/2020

Klasifikácia

Parametre hodnotenia

Poznámka

výborný

Žiak aktívne komunikoval s vyučujúcim. Pravidelne posielal vypracované zadania do stanoveného termínu. Zadania sú vypracované správne, čitateľne, prehľadne. Vypracoval testy k priloženým domácim úlohám prevažne na 85% až 100% v stanovenom termíne. Vypracoval aj dobrovoľné práce, alebo projekty.

chválitebný

Žiak komunikoval s vyučujúcim. Pravidelne posielal vypracované zadania do stanoveného termínu, alebo len krátko prekračoval časový limit. Nepreskakoval a ani nevynechával jednotlivé zadania. Zadania sú vypracované správne, čitateľne a prehľadne. Neposielal vypracované zadania hromadne. Vypracoval všetky zadané testy prevažne na 75% až 90%

dobrý

Žiak nepravidelne komunikoval s vyučujúcim. Neposlal do stanoveného termínu 2-3 po sebe zadané domáce úlohy bez objektívnych príčin. Vynechal niektoré zadania, ale následne si ich doplnil a poslal. Vypracované zadania mali zo začiatku chyby, ale po konzultácií si ich žiak vedel opraviť.  Neskoro vypracovával testy prevažne na 55% až 80%.

dostatočný

Žiak sporadicky komunikoval s vyučujúcim. Neposlal do stanoveného termínu viac ako 3 po sebe zadané úlohy bez objektívnych príčin. Vynechal niektoré zadania a ani si ich spätne nevypracoval. Odovzdané zadania vykazovali viaceré chyby, ale žiak nemal záujem pracovať na ich odstránení. Nevypracoval všetky testy. Vypracované testy mali nízku úspešnosť prevažne 0% až 60%.

Komisionálne

preskúšanie

Žiak skoro vôbec nekomunikoval s vyučujúcim. Neposlal viac ako polovicu zadaných úloh z preberaného celku bez objektívnych príčin. Zadania nerobil, alebo robil s veľkým oneskorením a úlohy boli buď nečitateľné, alebo s chybami, ktoré žiak nemal záujem odstrániť. Testy buď nevypracoval vôbec, alebo s veľmi veľkým oneskorením a s nízkou úspešnosťou, prevažne 0% až 50%.