Vážení rodičia, pre potreby testovania žiakov, rodičov, pracovníkov školského zariadenia a osôb žijúcich v spoločnej domácnosti bolo pri našej ZŠ zriadené školské MOM. Tento týždeň bude testovanie prebiehať v sobotu 27.2.2021 v čase od 8.00 hod. – 18.00 hod. vo vestibule školy.
Podľa platného COVID AUTOMATU sa náš okres nachádza v bordových farbách, škola je povinná vyžadovať od zamestnancov a zákonných zástupcov detí a žiakov čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti každých 7 dní. Rodičia a žiaci majú možnosť otestovať sa aj v iných MOM.
Testovanie je výhradne zabezpečené len pre zamestnancov, vybrané ročníky žiakov a rodičov žiakov a detí ZŠ a MŠ Kanianka a bude prebiehať v pravidelných intervaloch podľa platného COVID AUTOMATU.
O ďalšom testovaní vás budeme informovať prostredníctvom našej stránky.
