Žiaci 2. – 9. ročníka
- vchádzajú do budovy cez šatňové vchody.
- každý žiak musí mať ochranné rúško a pri vstupe do budovy školy si vydezinfikuje ruky
- vo svojej triede odovzdá triednemu učiteľovi vyplnený a rodičom podpísaný Zdravotný dotazník a Vyhlásenie o bezinfekčnosti
- od triedneho učiteľa dostanú potrebné informácie k začiatku a priebehu vyučovania
- Zákonný zástupca môže odprevadiť svoje dieťa ku vchodu. Do budovy školy NEVSTUPUJE!
Žiaci 1. ročníka
- vchádzajú do budovy školy hlavným vchodom v sprievode 1 rodiča
- každý žiak aj rodič musí mať ochranné rúško a pri vstupe do budovy školy si vydezinfikuje ruky
- triednemu učiteľovi odovzdá vyplnený Zdravotný dotazník a Vyhlásenie o bezinfekčnosti
ŠKD
- Dňa 2.9.2020 ŠKD nie je v prevádzke
- Činnosť ŚKD bude prebiehať do 14. 9. 2020 v núdzovom režime.
- Rodič alebo žiak si vyzdvihne Zápisný lístok, ktorý nasledujúci deň vyplnený odovzdá triednej pani učiteľke alebo p. vychovávateľke.
- Vzhľadom na bezpečnosť žiakov prosíme rodičov, aby zvážili nutnosť návštevy dieťaťa v ŠKD do 14.9.2020.
- Ranná ŠKD bude v prevádzke len v nutnom prípade od 6,00 hod u príslušnej pani vychovávateľky
- Po vyučovaní sa v ŠKD dodrží tá istá skupina žiakov ako v triede, ktorá bude s príslušnou pani vychovávateľkou alebo pedagogickým dozorom so samostatnou činnosťou počas dvoch týždňov.
Školská jedáleň
-
- obed sa začne vydávať o 10.00 hod. po jednotlivých triedach (odstupy medzi triedami zabezpečí triedny učiteľ)
- nasledujúcich dňoch bude prebiehať stravovanie žiakov podľa rozpisu.
