Ani sme sa nenazdali a už tu máme koniec školského roka. Aj tentokrát boli dňa 29.6.2015 na koncoročnej akadémii odmenení tí najlepší žiaci. Pochvalou riaditeľkou školy za úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach boli ocenení žiaci: Jakub Borko, 9.A, Ema Kmeťková, 9.C, Martin Bielik, 8.A, Emilia Thea Filt a Tobias Vlha zo 7.A, Dominik Vážan, 5.A, Ivan Mandev a Erik Jurík zo 4.B, Samuel Hrušecký, Daniel Chudý, Roland Kotian, Peter Kováčik, Richard Šorman zo 4.A triedy. Pri tejto príležitosti boli vyhlásení aj najúspešnejší žiaci, ktorí získali cenu ŽIAK ROKA. Stali sa nimi deviataci Róberta Juríková a Jakub Borko. Boli odmenení finančnou odmenou 50 €, ktorú venovala Rada rodičov pri našej škole. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a deviatakom držíme palce na ich nových školách.
Do galérie Žiak roka boli pridané fotografie.
